Αοκάρα ολέ,

AOKstars - ΚΥΠΡΙΝΟΣ 7-1

Δημοσιευμένο στη κατηγορία ΑΟΚstars από Δημήτρης τον Απριλίου 16th, 2008

Τη Τετάρτη 16 Απριλίου πραγματοποιήθηκε ο δεύτερος αγώνας ο οποίος είχε αναβληθεί ανάμεσα στο ΑΟΚ Κομάρων και τη Θύελλα Κυπρίνου, αυτή την φορά στη έδρα μας. Οι μικροί μας αστέρες έδειξαν άλλη μια πολύ καλη εμφάνιση που έφερε άλλη μια επιτυχία με σκορ 7-1. Η διαφορά με το πρώτο αγώνα ήταν στο πρώτο ημίχρονο, αφού τα παιδιά μας βάλανε τέσσερα γκολ και είχαν πολλές χαμένες ευκαιρίες. Το δεύτερο ημίχρονο ήταν λίγο πιο χαλαρό αφού βάλαμε μόνο τρια γκολ. Τα γκολ για τους AOKstars βάλανε οι Μπακιρτζής Κώστας (4), Κουτέρης Γεώργιος, Πατελούδης Δημήτριος και Ντελής Δημήτριος από ένα.

Οι ΑOKstars: Κοτζά Χασάν, Τοκαλατσίδης Ανέστης, Χατζιμίσης Κώστας (Μουλάς Κώστας), Τέκος Ιωάννης, Σερμπέζης Βασίλειος, Ντελής Δημήτριος, Γεωργίου Ζαφείρης (Τοκμάκης Αντώνης), Αραμπατζόγλου Παναγιώτης (Τοκαλατσίδης Σιδέρης), Μπακιρτζής Κώστας (Σερμπέζης Χρήστος), Κουτέρης Γεώργιος, Πατελούδης Δημήτριος (Σύρμου Χρήστος)