Αοκάρα ολέ,

Βύσσα - ΑΟΚstars 0-5

Δημοσιευμένο στη κατηγορία ΑΟΚstars από Δημήτρης τον Μαρτίου 30th, 2008

Πραγματοποιώντας άλλη μια πολύ καλή εμφάνιση η παιδική ομάδα μας κέρδισε την αντίστοιχη ομάδα της Βύσσας εκτός έδρας με σκορ 5-0. Όλα τα παιδιά τα πήγαν πολύ καλά και ειδικά στο πρώτο ημίχρονο και με κόντρα τον αέρα η ομάδα μας ήταν αλάνθαστη. Η Βύσσα ήταν σχεδόν ανύπαρκτη αφού ο τερματοφύλακας μας ακούμπησε ελάχιστες φορές τη μπάλα. Το σκορ άνοιξε για την ομάδα μας ο συνηθείς ύποπτος, Κουτέρης Γιώργος με μια ωραία κεφαλιά ύστερα από μια τέλεια σέντρα του Μπακιρτζή Κώστα. Τοπ δεύτερο γκολ πέτυχε ο Μπακιρτζής Κώστας με ωραίο πλασέ μέσα από τη περιοχή. Έτσι έληξε το πρώτο ημίχρονο. Στο δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας έβαλε άλλα τρια γκολ, με πλασέ του Σύρμου Χρήστου ύστερα από κόρνερ. Το 4-0 έγινε με ένα ωραίο σουτ έξω από τη περιοχή από το Τοκαλατσίδη Σιδέρη και το τελικό 5-0 έκανε ο αδερφός του Σιδέρη, ο Ανέστης με πλασέ μέσα από την περιοχή.

Κοτζά Χασάν (Σιαφκαλόζης Αναστάσιος), Τοκαλασίδης Ανέστης, Ντελής Δημήτρης, Μουλάς Γιώργος (Γεωργίου Ζαφείρης), Σερμπέζης Βασίλειος, Τέκος Ιωάννης, Σύρμου Χρήστος (Δημητριάδης Ευάγ.),
Τοκμάκης Αντώνιος, (Τοκαλασίδης Σιδέρης), Μπακιρτζής Κώστας, Κουτέρης Γιώργος, Σερμπέζης Χρήστος (Σκερλέτης Δημ.)